Amazon.co.uk

Įvertinimas0
Įvertinimas0
 • Ar amazon.co.uk siunčia prekes tiesiai į Lietuvą? Kiek kainuoja siuntimas?

Tai priklauso nuo pardavėjo. Pats Amazon (jei po preke yra užrašas “Dispatched from and sold by Amazon.co.uk) dažniausiai siunčia į Lietuvą.

Amazon pateikia tokius siuntimo mokesčio tarifus (dažniausiai £5.69 plius £0,59 už kiekvieną kilogramą).

Kiti pardavėjai – vieni siunčia, kiti nesiunčia į Lietuvą.

Jei nesiunčia – paprastai matomas raudonas užrašas This item does not ship to Lithuania.

Jei naudojatės „Firefox” ar „Chrome” naršyklėmis, galima įsidiegti plėtinį „Does Amazon Ship to …?” (Firefox nuoroda / Chrome nuoroda). Tada po prekės aprašymu atsiras mygtukas:

shipped_amazon3Jį paspaudus, pasirinkus šalį „LT Lithuania” ir paspaudus „Check Shipping” pasirodys sąrašas pardavėjų (kurie parduoda tokią pačią prekę) bei bus nurodyta, ar tas pardavėjas siunčia į Lietuvą ir už kiek. Labai patogu išsifiltruoti tą pardavėją, kurio prekės bei siuntimo kainų suma yra mažiausia.

Tiksliausiai atsiuntimo į Lietuvą mokestį sužinoti galima užsiregistravus (suvedus adresą bei kreditinės kortelės duomenis), įsidėjus norimas prekes į krepšiuką, ir priėjus paskutinį pirkimo žingsnį “CONFIRM”. Tik nespauskite „Place your order” (jei dar neapsisprendėte, ar pirksite).

amazon1


 • Ar yra kokių būdų sutaupyti?

Norint nusipirkti prekę kuo pigiau, labai naudinga naudotis programa/internetiniu puslapiu – „camelcamelcamel” . Čia galima pasitikrinti daugelio Amazon prekių kainų istoriją. Taigi, pamačius, kad prekės kaina šiuo metu yra palyginus maža – verta pirkti, o jei atvirkščiai – gal verta palaukti.


 • Man rezervavo 1 svarą, kodėl?

Amazon dažniausiai rezervuoja pasikrinimui 1GBP. Kai prekės paruošiamos išsiuntimui/išsiunčiamos, tada rezervuojama pilna prekių vertės suma. Jei siunčiama dalimis, tai pinigai rezervuojami irgi dalimis pagal išsiunčiamų prekių etapus.

Žymės:

Pasidalinkite savo nuomone:

   Ką manai?

   Komentarai

   Komentarų nėra
   DJ Internetas
   Compare items
   • Total (0)
   Compare